Czwartek, 1 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / VW Bank Polska S.A. & SGH – całodzienny warsztat dn. 22.11.2012

VW Bank Polska S.A. & SGH – całodzienny warsztat dn. 22.11.2012

Polsko-Niemieckie Forum Akademickie wraz z Volkswagen Bank Polska S.A. zapraszają na ciekawy, jednodniowy warsztat na temat usług finansowych (Financial Services).

Warsztat zostanie zorganizowany przez Volkswagen Bank Polska S.A. w dniu 22 listopada w godzinach 9.45-17.00 w siedzibie Banku przy Rondzie ONZ 1 w Warszawie.. 

Volkswagen Bank Polska S.A. to spółka należąca do holdingu finansowego Volkswagen Financial Services AG. Od 1997 roku działa w Polsce, oferując pełne spektrum nowoczesnej bankowości – od finansowania i leasingu samochodów marek koncernu Volkswagen, po bankowość elektroniczną czy obsługę firm i klientów prywatnych za pośrednictwem Volkswagen Bank direct.

Warsztat zostanie poprowadzony przez Pana Ronalda Kulikowskiego (Członek Zarządu Volkswagen Bank Polska S.A.), przedstawicieli kadry menedżerskiej Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Pana dr Andreasa Bieliga (SGH). W pierwszej części warsztatu uczestnicy poznają bliżej genezę i specyfikę działalności Volkswagen Financial Services AG oraz Volkswagen Bank Polska S.A. W głównej część spotkania przedstawione zostaną aktualne projekty oraz zachodzące procesy w Banku. W celu praktycznego ich zobrazowania, znacząca część warsztatu zostanie poświęcona interaktywnej pracy w grupach (Case Studies). Tematyka warsztatu sięgać będzie od marketingu, procesu rozwoju nowego produktu, poprzez analizę kredytową wniosków o finansowanie flot samochodowych, wsparcie IT i zarządzania ryzykiem aż po politykę personalną Volkswagen Bank Polska,ukazując całe spektrum nowoczesnego przedsiębiorstwa oferującego usługi finansowe.

Warsztat skierowany jest przede wszystkim do studentów studiów magisterskich SGH.

Zapraszamy jednak również i pozostałych studentów do uczestnictwa w tym bogatym w treści warsztacie. Zainteresowanych i zdecydowanych studentów prosimy o zgłoszenia do Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego na adres mkuna@sgh.waw.pl (lub osobiście) wraz z podaniem kierunku studiów. Przewidziana liczba osób mogących wziąć udział w warsztacie wynosi  -  25.