Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Ucz się od najlepszych praktyków! Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej

Ucz się od najlepszych praktyków! Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej

Chcesz dowiedzieć się, czym naprawdę są kompetencje interpersonalne i jak dzięki nim budować swój sukces? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wybrać właściwą ścieżką rozwoju zawodowego i nią podążać? Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej!

Akademia Wiedzy Praktycznej to cykl spotkań ekspertów Mars ze studentami, w czasie których prezentowane są prawdziwe case studies. Każde ze spotkań prowadzone jest przez menedżerów Mars, którzy dzielą się swoją ekspercką wiedzą wynikającą z realnych wyzwań biznesowych, które spotykają w swojej pracy. W ramach Akademii Wiedzy Praktycznej w listopadzie i grudniu 2015 r. managerowie Mars spotkali się ze studentami z 13 uczelni w 5 miastach: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Z kolei w styczniu i w lutym 2016 r. odbędą się szkolenia online. Co zrobić żeby wziąć w nich udział? Wystarczy wejść na stronę www.marskariera.pl i w zakładce "Studenci i absolwenci" wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

W ramach Akademii Wiedzy Praktycznej eksperci Mars poprowadzą jeszcze 2 szkolenia online:

  • 3 lutego Joanna Turek, Learingn & Development Manager opowie o skutecznym rozwoju w praktyce;
  • 10 lutego Adam Czajkowski, Sales Trainer podpowie, jak zarządzić sobą w czasie.

Mars to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce i globalny lider rynku FMCG. Mars, Incorporated to prywatna firma rodzinna z bogatą historią, która oferuje najbardziej znane marki na świecie m.in. M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Royal Canin®, Uncle Ben's®. W Polsce zatrudnia ponad 2500 Współpracowników, którzy mogą się rozwijać oraz rozwijać swoją karierę w różnych segmentach biznesowych (wyroby czekoladowe, karmy dla zwierząt, gumy do żucia i cukierki, dania gotowe, usługi finansowe) w różnych miejscach Polski (Niepołomice k. Krakowa, Poznań, Sochaczew, Warszawa) i w różnych miejscach na świecie. Mars umożliwia Współpracownikom różnorodną ścieżkę rozwoju w takich obszarach jak: marketing, sprzedaż, finanse, inżynieria, produkcja, logistyka, zakupy, HR, badania i rozwój oraz żywienie zwierząt. Mars od lat inwestuje w rozwój swoich Współpracowników oraz młodych ludzi, którzy stoją na progu przyszłej kariery zawodowej. Dzięki specjalnemu programowi stażowemu Mars Business Experience i prestiżowemu Mars Leadership Program kilkanaście osób rocznie zaczyna swoją przygodę w Marsie.

Więcej informacji o Akademii Wiedzy Praktycznej: http://marskariera.pl/awp/awp_tabela.aspx. Bieżące informacje i ciekawostki można znaleźć też na profilu Ludzi z Marsa na Facebooku: http://www.facebook.com/ludziezmarsa.

Informacje o Mars w Polsce

Mars obecny jest w Polsce od 1992 roku. Od 2002 r. jego częścią jest Royal Canin Polska, a od 2008 r. Wrigley Poland. We wszystkich fabrykach i biurach w Polsce, Mars zatrudnia ponad 2500 Współpracowników (tak firma nazywa swoich pracowników, podkreślając w ten sposób ich wkład w rozwój firmy).

 

Więcej informacji o Mars w Polsce na stronie www.mars.pl