Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / TYDZIEŃ KOBIET SUKCESU - najbardziej kobiecy projekt w Szkole Głównej Handlowej!

TYDZIEŃ KOBIET SUKCESU - najbardziej kobiecy projekt w Szkole Głównej Handlowej!

W dniach 3 - 7 marca Zrzeszenie Studentów Polskich zaprasza do udziału w Tygodniu Kobiet Sukcesu, najbardziej kobiecym projekcie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Tydzień Kobiet Sukcesu jest cyklicznym projektem organizowanym przez Zrzeszenie Studentów Polskich od 2006 roku. W ubiegłym roku odbyła się już siódma edycja projektu, podczas której zaoferowano studentkom wszystkich warszawskich uczelni bogatą ofertę warsztatów rozwijających umiejętności zawodowe oraz te miękkie, niezbędne w codziennym życiu. Między innymi, w ofercie można było znaleźć warsztaty na temat zakładania własnej firmy, pracy w zespole czy mobbingu- ówczesnego problemu wielu kobiet i mężczyzn w biznesie.

W trakcie tegorocznej edycji projektu będziecie mieli okazję wziąć udział w spotkaniach ze znanymi ze świata biznesu, polityki i mediów Kobietami Sukcesu. Spotkania z takim osobistościami jak dr Irena Eris, Magdalena Mołek czy Terri Gerosa z pewnością zainspirują Was do poszukiwania własnej drogi ku zawodowej satysfakcji. Wykwalifikowani trenerzy w czasie warsztatów przekażą Wam praktyczne umiejętności, które dla każdej kobiety są niezbędne zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Tydzień Kobiet Sukcesu to także czas rozrywki na wysokim poziomie. Proponujemy Wam udział w szerokim wachlarzu zajęć ruchowych, tanecznych, modowych. A dla pragnących zadbać o swoje zdrowie - warsztaty na temat profilaktyki.

Razem z Wami chcemy pokazać, że szklane sufity są do rozbicia, a sukces naprawdę leży w zasięgu ręki!


Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty