Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Trwają zapisy na warsztat firmy Schenker "Od stażysty do specjalisty, czyli jak z sukcesem przejść z pozycji stażysty na pozycję poszukiwanego na rynku specjalisty"

Trwają zapisy na warsztat firmy Schenker "Od stażysty do specjalisty, czyli jak z sukcesem przejść z pozycji stażysty na pozycję poszukiwanego na rynku specjalisty"

Globalny operator logistyczny DB Schenker Logistics zaprasza studentów na warsztat ze specjalistami HR i Employer Branding.

Podczas warsztatów zaprezentujemy możliwości rozwojowe w DB Schenker Logistics, przejdziemy wspólnie przez ścieżkę rekrutacji, będą gry logiczne  i zadania grupowe, a to wszystko po to, by szybko i z sensem odnaleźć się na globalnym rynku pracy.
Będzie rozwojowo, będzie interesująco i będą nagrody! Zapisz się już dziś na warsztat, który może zmienić Twoją zawodową przyszłość.

Globalny operator logistyczny DB Schenker Logistics zatrudnia 62000 pracowników w 130 krajach, należy do Grupy Deutsche Bahn.
www.dbschenker-student.pl

Warsztat odbędzie się 28 maja 2014 r. w godzinach 15.20-17.00 w sali 151 w budynku G.


WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW I ZAPISY TUTAJ!