Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Take the RISK - warsztaty rekrutacyjne z zespołem Risk Assurance PwC

Take the RISK - warsztaty rekrutacyjne z zespołem Risk Assurance PwC

Dla najlepszych uczestników proponujemy 3-miesięczne płatne praktyki od września 2018 r. w pełnym wymiarze godzin!

Chcesz wiedzieć jakie zadania rozwiązują konsultanci z Zespołów Risk Assurance w PwC? Przyjdź i przekonaj się, jak wygląda nasz dzień pracy. Warsztaty będą miały formę symulacji, podczas której rozwiązywany będzie problem fikcyjnej firmy, na przykładzie opracowanego na rzeczywistych sytuacjach scenariusza.

Kiedy? 28.05.2018 r.
15:20 Testy zerówkowe
16:00 Take the RISK - warsztat rekrutacyjny
Gdzie? Biuro PwC, Warszawa (metro Politechnika)

Nie czekaj, zapisz się: https://bit.ly/2HAZvqG
Wgraj swoje CV oraz uzupełnij profil w odpowiedzi na to ogłoszenie. Następnie otrzymasz od nas do rozwiązania test z j. angielskiego.

Zapisy trwają do 20.05.2018 r. włącznie! Liczba miejsc ograniczona!

Uwaga! Przed warsztatami odbędą się testy analityczne w trybie zerówkowym, które są oficjalnym etapem rekrutacji do PwC.
Jeśli rozwiązywałeś testy numeryczne do PwC - ten etap jest już za Tobą!

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele zespołów: Risk, Controls and Internal Audit (RCIA) oraz Financial Services (FS)

Jeżeli do nas dołączysz, będziesz miał możliwość pracy w zespołach realizujących różnorodne projekty w ramach sektora finansowego. Poznasz w praktyce takie obszary działalności instytucji finansowych, jak zarządzanie ryzykiem, ład korporacyjny, audyt wewnętrzny, Compliance. Poznasz też sposoby funkcjonowania różnych procesów biznesowych.