Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Studenckie Koło Naukowe Informatyki zaprasza studentów SGH na bezpłatne warsztaty z technologii informatycznych!

Studenckie Koło Naukowe Informatyki zaprasza studentów SGH na bezpłatne warsztaty z technologii informatycznych!

Rejestracja na Warsztaty@SKNI w semestrze letnim 2010/2011 rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 14 marca, o godzinie 21:00.

ewoluujWarsztaty@SKNI to bezpłatne, odbywające się cyklicznie kursy z zakresu technologii informatycznych, obejmujące zarówno wykorzystanie popularnych aplikacji biurowych, takich jak Microsoft Excel, Access i PowerPoint, jak również technologie i zagadnienia związane z Internetem oraz inne, bardziej specjalistyczne aplikacje.

Kursy są przeznaczone dla studentów Szkoły Głównej Handlowej, a prowadzącymi są członkowie Studenckiego Koła Naukowego Informatyki SGH.

Na stronie zamieszczone są już informacje o warsztatach, jakie planujemy w tej edycji, jednakże ich terminy mogą w ciągu kilku najbliższych dni ulec nieznacznym zmianom. Kiedy wszystkie terminy będą już potwierdzone, opublikowany zostanie zbiorczy harmonogram.

Więcej informacji na stronie:

http://was2.skni.org/