Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Studenckie Koło Naukowe Informatyki SGH zaprasza na Konferencję Cloud Computing!

Studenckie Koło Naukowe Informatyki SGH zaprasza na Konferencję Cloud Computing!

Konferencja Cloud Computing to wydarzenie mające na celu popularyzację koncepcji przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej. Cloud computing został uznany przez Unię Europejską za jedną z najważniejszych technologii dla konkurencyjności i innowacyjności Europy. W Polsce cloud computing dopiero zaczyna się rozwijać i wiedza o nim wśród potencjalnych użytkowników wciąż jest niewielka.

Konferencja skierowana jest do studentów i pracowników Szkoły Głównej Handlowej, a także osób spoza Uczelni, zainteresowanych tematyką innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów przetwarzania danych.

W programie m.in. spojrzenie naukowe na cloud computing, kwestie prawne i zagadnienia związane z bezpieczeństwem przetwarzania w chmurze obliczeniowej oraz praktyczne zastosowanie cloud computingu w biznesie. Cykl wykładów zakończony będzie sesją pytań do prelegentów i odpowiedzi.

 

Termin Konferencji: 26 kwietnia, 11.30 – 15.20

Miejsce: Aula VI w budynku G

Szczegółowe informacje i program: www.cloud.skni.org.

 

Serdecznie zapraszamy!

Studenckie Koło Naukowe Informatyki

Szkoła Główna Handlowa