Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Studencki personal branding na rynku pracy – o przewagach realu nad fejsem i kilka historyjek z haerowego życia wziętych

Studencki personal branding na rynku pracy – o przewagach realu nad fejsem i kilka historyjek z haerowego życia wziętych

Organizatorzy programu TWOJA PERSPEKTYWA: Grupa Telekomunikacja Polska, Business for Society oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, zapraszają studentów gdańskich uczelni na spotkanie Studenckiego Klubu Orange Warszawa:

DATA:

14.03.2012, środa

GODZINA:                                                                                                                      16:00 – 18:00

MIEJSCE:  

Szkoła Główna Handlowa, budynek G, Aula VI

TEMATYKA:   


Budowa własnego profesjonalnego wizerunku zaczyna się na studiach i wiedzą o tym już prawie wszyscy studenci, chociaż zazwyczaj bardziej w teorii, niż w praktyce.
Postaram się opowiedzieć o tym, jak można się opakować, żeby się dobrze sprzedać na rynku pracy oraz o tym dlaczego pierwsza pełnowymiarowa praca może ukształtować całe dalsze życie zawodowe.
Opowiem też o tym, dlaczego tak wielu absolwentów filozofii, historii i socjologii jest członkami zarządów całkiem sporych firm.

PROWADZĄCY:

   
Piotr Palikowski
Prezes Zarządu PSZK, absolwent filozofii UŚ. Od początku aktywności zawodowej pracuje na rzecz rozwoju i integracji środowiska HR w Polsce. Specjalista problematyki rynku pracy.


ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA:   


Zapisz się na spotkanie klubu już dziś:
www.twojaperspektywa.pl