Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Studencie, dowiedz się, jak dobrze wypaść podczas Assessment Centre! - zapisy na bezpłatne warsztaty (25.03.2013) dla studentów SGH otwarte

Studencie, dowiedz się, jak dobrze wypaść podczas Assessment Centre! - zapisy na bezpłatne warsztaty (25.03.2013) dla studentów SGH otwarte

Warsztaty te stanowią mini sesję Assessment Centre. Uczestnicy w trakcie warsztatu będą mieli okazję przeanalizować każde zadanie zarówno z perspektywy uczestnika, jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora. To doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty te stanowią mini sesję Assessment Centre. W trakcie jej trwania uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi założeniami tej formy selekcji; dowiedzą się czym są modele kompetycyjne i jak je się tworzy; wezmą udział w kilku przykładowych zadaniach (zarówno indywidualnych jak i grupowych) z którymi można spotkać się podczas sesji Assessment Centre.

Uczestnicy w trakcie warsztatu będą mieli okazję przeanalizować każde zadanie zarówno z perspektywy uczestnika jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora. Warsztaty te to doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty są nie tylko pigułką wiedzy na temat sesji Assessment Centre, ale to przed wszystkim doskonały sposób na oswojenie się z tą nowoczesną i coraz częstszą formą rekrutacji.

Gość specjalny warsztatów p. Anna Woźniak, Menedżer ds. Rekrutacji z firmy Ernst & Young.

Warsztaty odbędą się 25 marca 2013 r. w godz. 13.30-16.30 w sali 151 w budynku głównym. Serdecznie zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ!