Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Sprawdź jaki jest Twój „Confidence Code”? W ramach inicjatywy PwC "Sukces w sukience"

Sprawdź jaki jest Twój „Confidence Code”? W ramach inicjatywy PwC "Sukces w sukience"

Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? W jaki sposób go osiągnąć? Pewność siebie, odważne decyzje, otwartość na ludzi – jakie cechy powinna mieć prawdziwa liderka?

Firma doradcza PwC kontynuuje inicjatywę „Sukces w sukience”. Jej celem jest wspieranie młodych kobiet w odważnym stawianiu pierwszych kroków na szczeblach kariery i wzmacnianie ich cech przywódczych. W ramach inauguracji akcji w ubiegłym roku zorganizowaliśmy webcast z „królową Facebooka” Sheryl Sandberg. Towarzyszyła mu debata w warszawskim biurze PwC na temat przywództwa kobiet z udziałem polskich liderów biznesu. 

W tym roku gośćmi webcastu będą autorki bestsellerowej w Stanach Zjednoczonych książki „The Confidence Code” - Katty Kay and Claire Shimpan, a także liderka Google w Wielkiej Brytanii - Eileen Naughton. Podczas webcastu będziemy rozmawiać o budowaniu pewności siebie, szukając tym samym odpowiedzi na pytanie „Co byś zrobiła, gdybyś się nie bała?”. Wirtualne spotkanie będzie poprzedzone panelem dyskusyjnym z udziałem zaproszonych gości – liderek i liderów PwC oraz przedstawicieli biznesu. 

Mamy dla Was dobre wieści! W tym roku „Sukces w sukience” będzie obecny nie tylko w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się także w innych biurach PwC w Polsce. Dzięki temu będziecie mogli poznać kobiety, które rozpoczęły karierę i podejmowały odważne decyzje, a teraz chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami. 

Zapraszamy Was na spotkania: 

  • 4 marca w biurach PwC w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku, 
  • 17 marca w  biurze w Poznaniu. 

Aby zgłosić swój udział w wydarzeniu aplikujcie poprzez poniższe strony (liczba miejsce jest ograniczona):

Więcej informacji znajdziecie na naszym fanpage’u na Facebooku www.facebook.com/PwCPolska 

Pytania prosimy kierować na adres kariera@pl.pwc.com