Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Creative Mornings”

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Creative Mornings”

Creative Mornings to międzynarodowa organizacja non-profit, której idea narodziła się w 2008 roku w Nowym Jorku.

Jej działania polegają na organizowaniu „kreatywnych poranków” – spotkań z inspirującymi osobami – twórczymi, realizującymi swoje pasje, wdrażającymi w swoje działania innowacyjność. Celem spotkań jest inspirowanie, motywowanie do działania, do podejmowania wyzwań i realizowania własnych pasji. Obecnie spotkania odbywają się w ponad 100 miastach na całym świecie. Są organizowane raz w miesiącu, gdzie każdy miesiąc ma swój temat – wspólny dla wszystkich miast.

Wystąpienia prelegentów są nagrywane i dostępne na stronie CreativeMornings.com. W Warszawie spotkania odbywają się od czerwca 2013 roku raz w miesiącu, w Teatrze 6 Piętro. Są bezpłatne i otwarte dla każdego, kto ma ochotę ciekawie i inspirująco zacząć dzień. Zapewniamy pyszną kawę i słodki poczęstunek.  Temat spotkania, które odbędzie się 13 lutego o godz. 9:00 w Teatrze 6 piętro w Pałacu Kultury i Nauki brzmi:  "Jak bronić innowacji oraz własnych przekonań na przykładzie GreenEvo - akceleratora zielonych technologii".

Prelegentką podczas spotkania będzie pani Agnieszka Kozłowska-Korbicz - autorka i koordynatorka programu GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii. Program od roku 2009 ma na celu międzynarodowy transfer najlepszych polskich zielonych technologii, a także tworzenie platformy wymiany informacji i doświadczeń dla całego sektora zielonych innowacji. GreenEvo jest marką Ministerstw Środowiska, która gwarantuje, iż promowane technologie zostały gruntownie sprawdzone i są najlepszej jakości. 

Rejestracja