Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jakie tematy powinien zawierać Miejski Informator Studencki!

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jakie tematy powinien zawierać Miejski Informator Studencki!

Jak zrealizować swój pomysł na rozkręcenie społeczności lokalnej? Jak zameldować się w Warszawie? Dlaczego warto poświęcić stolicy swoją pracę dyplomową? Z jakich atrakcji można korzystać nad Wisłą?

O czym sa warsztaty?

Organizatorem warsztatów jest Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Na spotkaniu będziemy się zastanawiać, na ile forma miejskiego informatora, jego oprawa wizualna i zakres poruszanych tematów odpowiadają potrzebom młodych ludzi.

Dla kogo?

Na warsztaty mogą przyjść studenci i studentki, którzy czują się mieszkańcami Warszawy, pragną rozwijać miasto i przede wszystkim mieć wpływ na to, co się w nim dzieje.

Dlaczego warto?

To świetna okazja, żeby spotkać się z innymi studentami i wspólnie porozmawiać o tym, jakie informacje o mieście są dla młodych ludzi szczególnie interesujące i powinny się znaleźć w informatorze. To także możliwość sprawdzenia, jak odnajdujesz się w pracy zespołowej (przewidywana praca grupowa) i na ile umiesz przekonywać innych do swoich racji.

Kiedy i gdzie?

Czekamy na Was 15 grudnia o godzinie 12.00 w Sali 208 (Gmach Główny Politechniki Warszawskiej).

Spotkanie potrwa godzinę.

W celu uzyskania informacji lub zapisów na warsztaty prosimy o kontakt z Angeliką Jastrzębską: anjastrzebska@um.warszawa.pl

Serdecznie zapraszamy!