Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Seminarium „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych i innowacyjnych”

Seminarium „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych i innowacyjnych”

Zapraszamy na seminarium „Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych i innowacyjnych”, które odbędzie się 28 października w Warszawie. Głównym celem seminarium jest prezentacja ciekawych zastosowań statystyki i data mining oraz inspirowanie naszych klientów w poszukiwaniach rozwiązań ich szczególnych problemów badawczych.

Jesienne seminarium StatSoft Polska, skierowane do wszystkich osób stosujących metody analizy danych w różnych obszarach badań, stało się już  tradycją i jest oczekiwane przez wiele osób. Zaproponowany w tym roku zakres tematyczny wystąpień gwarantuje, że każdy znajdzie interesujące go zagadnienia. Wystąpienia będą ilustrowane przykładami analiz w środowisku STATISTICA. Udział bezpłatny.

Wicej informacji na temat seminarium: http://www.statsoft.pl/Uslugi/Seminaria/Lista-seminariow/Zastosowania-statystyki-i-data-mining-w-badaniach-naukowych-2014