Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Secus Wsparcie Biznesu, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i Gazeta Giełdy Parkiet

Secus Wsparcie Biznesu, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i Gazeta Giełdy Parkiet

mają przyjemność zaprosić na konferencję "Po kapitał na NewConnect. Finansowanie małych i średnich firm"

 

newconnect27 października br., Sala NewConnect, budynek GPW 
  (ul. Książęca 4, Warszawa)

Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Rynek NewConnect wybrało już ponad 300 polskich i zagranicznych firm sektora MSP, które pozyskały w ten sposób środki finansowe na realizację różnorodnych projektów inwestycyjnych.

Czy i Ty myślałeś o debiucie swojej firmy na rynku NewConnect?

Porozmawiaj z inwestorami i posłuchaj praktycznych porad innych Emitentów!

Przyjdź i dowiedz się więcej!

Konferencja, organizowana przez Secus Wsparcie Biznesu i Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, w partnerstwie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie SA jest skierowana do właścicieli i menadżerów firm sektora MSP poszukujących możliwości finansowania nowych ambitnych planów rozwojowych w swoich spółkach.

Wraz z naszymi ekspertami i partnerami chcemy pokazać, że kapitał dostępny na giełdzie jest bliżej niż się wydaje. Rynek NewConnect funkcjonuje w sposób mniej sformalizowany niż rynek główny GPW, a pozyskanie kapitału na nim jest o wiele mniej kosztowne niż na parkiecie głównym. Czyni to z niego atrakcyjne źródło kapitału, częstokroć jednak nie brane pod uwagę przez właścicieli firm, którzy uważają, że funkcjonowanie na rynku finansowym jest bardziej skomplikowane i bardziej kosztowne niż jest to w istocie.

Podczas konferencji:

  • Wystąpienia ekspertów opisujące trzy podstawowe etapy, z których składa się droga spółki na rynek NewConnect: przygotowanie do wejścia na giełdę, pozyskanie kapitału i funkcjonowanie na giełdzie.
  • Praktyczne opinie uczestników rynku:

Debata inwestorów (g. 11.30-12.30)

Debata firm notowanych i przygotowujących się do debiutu na NewConnect (g. 14.10-15.10)

W świetle aktualnych wydarzeń gospodarczych porozmawiamy także o tym, jak inwestorzy i spółki notowane na NewConnect reagują na spowolnienie na rynkach finansowych wywołane niepewnością panującą w globalnej gospodarce.

 
 

Szczegółowe Informacje o konferencji dostępne są na konferencjelowcybiznesu.pl.