Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Project Management Days 2011. 11-13.04.2011 r.

Project Management Days 2011. 11-13.04.2011 r.

Jakie wyzwania stawia zarządzanie projektem? Jak pomyślnie zrealizować projekt? Co sprawia, że wiele światowych firm zwiększa zapotrzebowanie na Project Managerów? Czy jesteś w stanie sprostać wymaganiom rynku w ramach Project Managementu?

Już po raz VI pomagamy Ci znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania związane z niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną wiedzy, jaką jest Zarządzanie Projektami. Konferencja Project Management Days to obecnie jedno z największych w Polsce studenckich wydarzeń tego typu. Wykłady i warsztaty poprowadzą najlepsi teoretycy i praktycy związani z Zarządzaniem Projektami z Polski i zagranicy. 

Ideą konferencji jest szerzenie wiedzy na temat Zarządzania Projektami. Organizowana jest przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami, przy Katedrze Zarządzania Projektami i odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Szósta edycja studenckiej konferencji Project Management Days poświęcona tematyce Zarządzania Projektami. Podczas cyklu 24 warsztatów i wykładów, prowadzonych przez najlepszych wykładowców i praktyków uczestnicy będą mieli szansę zgłębiać zagadnienia związane z rolą Zarządzani Projektami w organizacji, umiejętnościami miękkimi - soft skills, podstawami ZP oraz sektorowym Zarządzaniem Projektami.  Na osoby biorące udział w wydarzeniu czeka również elegancki bankiet i impreza w jednym z warszawskich klubów.

Project Management Days 2011 to:

  • 3 pełne wrażeń i niezapomniane dni
  • 24 warsztaty i wykłady 
  • Najlepsi teoretycy i praktycy z całej Polski
  • Szansa na nawiązanie nowych kontaktów, nie tylko towarzyskich.

Zapraszamy do polubienia  naszej konferencji na:

http://www.facebook.com/pages/Project-Management-Days/106830259393511

Rejestracja rusza już 1 marca! Szczegółowy harmonogram szkoleń, a także inne informacje na temat Project Management Days 2011 na naszej stronie internetowej:www.pmdays.pl

 

Zarejestruj się już dziś !!! Liczba miejsc ograniczona.