Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Program World of Audit - otrzymaj ofertę pracy lub płatnych praktyk w KPMG

Program World of Audit - otrzymaj ofertę pracy lub płatnych praktyk w KPMG

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.

Kto może wziąć udział w programie?

Do udziału w programie World of Audit zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych od minimum III roku studiów, a także absolwentów z roku akademickiego 2018.

Rekrutacja do programu składa się z pięciu etapów:

  1. Rejestracja on-line na www.worldofaudit.pl
  2. Testy on-line
  3. Rozmowa kwalifikacyjna
  4. Profesjonalne szkolenia
  5. Gala

Po weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz link do testów on-line. Ich pozytywny wynik będzie również zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną do naszego biura. Sukces podczas rozmowy zagwarantuje Ci udział w cyklu szkoleń, a tym samym zapewni pracę lub płatne praktyki w KPMG. Masz możliwość wyboru biura, w którym rozpoczniesz praktyki lub pracę.

Szkolenia w ramach World of Audit odbędą się w biurach KPMG w sześciu lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i we Wrocławiu.

Aplikuj do 31 marca 2019 r.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja do programu: www.worldofaudit.pl