Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Pomagaj innym wcielając się w adwokata diabła. Treco rozdaje zaproszenia na warsztat „Frank Farrelly: Terapia i Coaching Prowokatywny”

Pomagaj innym wcielając się w adwokata diabła. Treco rozdaje zaproszenia na warsztat „Frank Farrelly: Terapia i Coaching Prowokatywny”

Jeśli interesuje Cię: większa skuteczność w komunikowaniu się z ludźmi – partnerami, przyjaciółmi, rodziną, profesorami, klientami czy współpracownikami, prowokowanie ich do dobrych zmian i odkrywania mocnych stron, oraz swoboda w roli terapeuty-prowokatora i coacha-prowokatora, posługiwanie się niektórymi narzędziami prowokatywnymi, wykorzystanie elementów stylu prowokatywnego w codziennym życiu prywatnym i zawodowym – weź udział w konkursie organizowanym na Treco, wygraj bezpłatne zaproszenie i przyjedź na spotkanie z cyklu Warsztaty Mistrzów, „Frank Farrelly: Terapia i Coaching Prowokatywny”!

Terapia Prowokatywna jest systemem psychoterapii, w którym terapeuta odgrywa rolę adwokata diabła, popierając negatywną połowę ambiwalencji klienta w sprawie jego celów życiowych, relacji, pracy czy też struktur, wewnątrz których żyje. Mrugnięcie okiem, uśmiech błądzący na ustach, uważne użycie przyjacielskiego ping-ponga słownego... Terapeuta używa humoru, by zarówno uwrażliwić, jak i odwrażliwić klienta na stwarzające problemy wzorce poznawcze, emocjonalne oraz wzorce zachowań. Oto klucz Terapii Prowokatywnej – żartobliwy, zaskakujący, opiekuńczy, wspierający humor.

Treco zaprasza wszystkich studentów chcących odkryć tajniki stylu prowokatywnego do udziału w losowaniu bezpłatnych zaproszeń na warsztat „Frank Farrelly: Terapia i Coaching Prowokatywny”.

Szczegóły konkursu:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1183/wygraj-bezplatne-zaproszenie-na-kolejna-edycje-warsztow-mistrzow-frank-farrelly-terapia-i-coaching-prowokatywny-