Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Poleć z nami na planetę sukcesu – spędź weekend z AEGEE-Warszawa

Poleć z nami na planetę sukcesu – spędź weekend z AEGEE-Warszawa

Od 30.11 do 2.12 Łochów zamieni się w kosmiczną bazę szkoleniową dla członków organizacji studenckiej - AEGEE-Warszawa. Czekają tam na Ciebie trzy dni szkoleń i integracji, w trakcie których zgłębisz tajniki PR-u, HR-u i FR-u, przekonasz się jak rozpocząć pracę nad własnym projektem, a przede wszystkim dowiesz się jakie możliwości daje Ci działalność w AEGEE-Warszawa.

LTC, to trzydniowe szkolenie wdrożeniowe, które pozwoli Ci zrozumieć podstawowe zasady funkcjonowania naszej organizacji. Jest to najlepszy sposób by rozpocząć swoją działalność w AEGEE–Warszawa. Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 16h warsztatów rozwijających kompetencje potrzebne każdemu przyszłemu, bądź początkującemu Aeżakowi. Poprowadzimy dla Ciebie szkolenia dotyczące prac nad projektem, począwszy od planowania, poprzez opracowywanie budżetu, szukanie sponsorów i rozwiązywanie nietypowych problemów. Oprócz tego pod okiem naszych trenerów i koordynatorów, będziesz mógł rozpocząć pracę w swojej pierwszej grupie projektowej!

Pamiętaj szkolenia to nie wszystko. Zgodnie z zasadą „work hard, play hard”, oprócz solidnej porcji wiedzy, spodziewaj się potężnej dawki integracji i dobrej zabawy m.in. na imprezach tematycznych. Dzięki LTC poznasz innych członków AEGEE-Warszawa, zarówno nowych jak i tych z doświadczeniem!

Udział w szkoleniu będzie potwierdzony certyfikatem. Koszt wyjazdu to jedynie 100 zł. W cenę wliczone są: przejazdy(x2), noclegi(x2), wyżywienie, materiały szkoleniowe i wszystko to, czego wycenić nie można - NIEZAPOMNIANY WEEKEND SZKOLENIOWY z AEGEE-Warszawa!

Nie czekaj! Aplikacje potrwają do  25.11. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę http://ltcwarszawa.wordpress.com, wypełnij formularz aplikacyjny i stań się członkiem załogi  AEGEE - Warszawa!