Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Otwarte warsztaty projektowania usług - Warsaw Sustainability Jam 2014

Otwarte warsztaty projektowania usług - Warsaw Sustainability Jam 2014

Warsztaty, projektowanie usług w obszarze zrównoważonego rozwoju, pomysły, tworzenie, dyskusje, rozmowy, zabawa, wykłady, mentorzy! Zapraszamy do udziału w Warsaw Sustainability Jam 2014! Warsaw Sustainbality Jam to warszawska edycja światowego projektu Global Sustainability Jam. Są to warsztaty poświęcone projektowaniu usług w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Warsztaty będa prowadzone według formuły problem > pomysł > prezentacja > próba > prototyp. Uczestnicy będą pracować nad konkretnymi projektami, które związane będą ze wspólnym dla wszystkich Jam'ów na świecie motywem przewodnim.

Celem warsztatów jest wypracowanie i przetestowanie z użytkownikami, rozwiązań (w formie strategii, planu działań, projektu usługi etc.) w odpowiedzi na konkretne wyzwania w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Dla kogo?
Do udziału w Warsaw Sustainability Jam zapraszamy przede wszystkim osoby zainteresowane rozwiązaniem problemów związanych z ekologią i zrównoważonym biznesem. Jeśli czujesz, że w swojej pracy mógłbyś/mogłabyś osiągnąć więcej, gdybyś miał/a bliższy kontakt ze społecznością, dla której pracujesz i znał/a jej potrzeby. Jeśli wiesz, że aby skutecznie wdrożyć proponowane przez Ciebie rozwiązanie potrzebna jest współpraca z innymi organizacjami to te warsztaty są dla Ciebie.

Metoda pracy
Wzornictwo lub projektowanie usług (service design) jest częścią coraz popularniejszego w ostatnich latach tzw. myślenia projektowego (design thinking). Naturalnie wykorzystuje kompetencje uczestników z wielu dziedzin i kieruje je na tworzenie innowacyjnych rozwiązań (tworzenie nowych lub ulepszenie istniejących usług). Celem działań jest korzyść i pozytywne doświadczenie użytkownika (customer experience). Usługa zaprojektowana staje się bardziej atrakcyjna dla użytkownika/klienta. Jest częściej wybierana. Przez odpowiednio zaprojektowaną usługę firma może zwiększyć swą przewagę konkurencyjną, efektywność świadczonych usług, możliwość rozwoju, zadowolenie pracowników i … - oczywiście przede wszystkim - klientów.

Informacje
Udział w WSJ 2014 jest bezpłatny.

Szczegóły i program: 
www.warsawjams.pl/www.warsawjams.pl
planet.globalsustainabilityjam.org/http://planet.globalsustainabilityjam.org/

Wymagana jest rejestracja. Zgłoszenia przyjmujemy do 14.11.2014 r. do 24.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji: kontakt@warsawjams.pl