Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Organizatorzy programu TWOJA PERSPEKTYWA: Grupa Telekomunikacja Polska, Business for Society oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami,

Organizatorzy programu TWOJA PERSPEKTYWA: Grupa Telekomunikacja Polska, Business for Society oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami,

zapraszają studentów Szkoły Głównej Handlowej na warsztat: Efektywny operator telekomunikacyjny

perData: 13.12.2011

GODZINA: 14:00 – 18:15

MIEJSCE: Miejsce: Szkoła Głowna Handlowa, al. Niepodległości 162, sala konferencyjna nr 152

TEMATYKA:  

Opis warsztatu: Warsztat będzie się składał z dwóch części:

  • Planowanie popytu na Internet wysokich prędkości w Trójmieście i budowa modelu popytowego w podziale na jednostki terytorialne
  • Projektowanie użytecznego systemu nawigacji na portalu internetowym operatora telekomunikacyjnego – użyteczność portali internetowych od podstaw.

Warsztat skierowany jest do studentów kierunków związanych z marketingiem i ekonomią. Nie mniej mile widziani są studenci wszystkich kierunków pokrewnych. Pierwsza część poświęcona będzie metodom prognozowania popytu na danym obszarze – wprowadzenie oraz budowa modelu w oparciu o rzeczywiste dane. Praca w grupach, na koniec prezentacja wyników pracy. Druga część poświęcona budowie nawigacji strony operatora telekomunikacyjnego będzie się opierała przede wszystkim na pracy grupowej. Prosimy uczestników o przyniesienie na warsztaty laptopów z dostępem do Internetu (minimum jeden na dwie osoby).

PROWADZĄCY:

Marcin Gajewski – Kierownik Produktu w Wydziale Marketingu Kanałowego. Odpowiedzialny za współpracę marketingu ze Sprzedażą Internetową oraz Portalem TP.pl. Odpowiedzialny między innymi za ofertę w kanale oraz treści zamieszczane na stronie.

Marian Pajor – Kierownik ds. Oferty Produktowo-Usługowej w Departamencie Zarządzania Wartością i Bazą Klientów. Zajmuje się obecnie planowaniem inwestycji i popytu w zakresie VDSL i FTTH.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA:

Zapisz się na warsztat już dziś:

http://aplikacja.twojaperspektywa.pl/rejestracja/Szkola-Glowna-Handlowa/Efektywny%20operator%20telekomunikacyjny/

UWAGA!

Bardzo ważne jest dla nas potwierdzenie Twojej obecności dwa dni przed planowanym warsztatem, ponieważ wszystkie materiały oraz kształt zadań dostosowane są do ilości uczestników.

Wśród uczestników warsztatu rozlosujemy nagrody niespodzianki!