Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / OPT!MALNY START, Comarch SA – ogólnopolskie, bezpłatne webinarium dla studentów; UWAGA: do końca rekrutacji (3 kwietnia br.) pozostało już tylko 200 wolnych miejsc!

OPT!MALNY START, Comarch SA – ogólnopolskie, bezpłatne webinarium dla studentów; UWAGA: do końca rekrutacji (3 kwietnia br.) pozostało już tylko 200 wolnych miejsc!

OPT!MALNY START to projekt, dzięki któremu każdy student bez wychodzenia z domu może uzyskać za darmo kwalifikacje umożliwiające samodzielną pracę z nowoczesnym oprogramowaniem Comarch OPT!MA. Spotkanie przeprowadzone całkowicie w trybie online, to możliwość zdobycia specjalnego certyfikatu, a tym samym wzmocnienia swojego CV i zdobycia wymarzonej pracy!

5 kwietnia 2011 r., godz. 11:00 – 12:00,

Certyfikacja: TAK

Liczba uczestników: 1000 osób/studentów

Wymagania: Dostęp do Internetu, indywidualna rejestracja.

 

Studentów z całej Polski zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium, którego nadrzędnym celem jest uzyskanie lepszej pozycji na rynku pracy. Jest to możliwe dzięki nabyciu wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu obsługi systemu Comarch OPT!MA – oprogramowania wspomagającego zarządzanie małą i średnią firmą. Integralnym elementem inicjatywy jest bezpłatny pakiet szkoleń e-learning obejmujący obsługę modułów księgowych, kadr i płac oraz sprzedażowych z zakresu Comarch OPT!MA. Szkolenia zostaną udostępnione tylko zarejestrowanym Uczestnikom. Oprócz szkoleń e-learning wszyscy Uczestnicy webinarium otrzymają bezpłatny dostęp do egzaminu online.

CERTYFIKAT dla uczestników OPT!MALNEGO STARTU

Punktem kulminacyjnym przedsięwzięcia jest bezpłatny egzamin on-line ze znajomości oprogramowania Comarch OPT!MA. Zaliczenie egzaminu równoznaczne jest z otrzymaniem CERTYFIKATU. Szczegóły zostaną przedstawione podczas webinarium.

Jakie korzyści daje Ci certyfikat?

  • Uwierzytelniasz znajomość Comarch OPT!MA
  • Wzmacniasz swoje CV
  • Pracodawca chętniej Cię zatrudnia (prawo do 10% rabatu na zakup Comarch OPT!MA)
  • Zdobywasz wymarzoną pracę

Szczegóły na: www.optymalnystart.comarch.pl

Zapoznaj się z agendą i zarejestruj się!