Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Zapraszamy na spotkanie „Od testowania do jakości w IT – czyli jak zostać dobrym testerem oprogramowania"

Zapraszamy na spotkanie „Od testowania do jakości w IT – czyli jak zostać dobrym testerem oprogramowania"

Spotkanie dedykowane jest studentom, doktorantom, studentom studiów podyplomowych, a także wszystkim zainteresowanym, którzy chcą rozpocząć karierę w branży informatycznej.

Kiedy: 13 stycznia 2015, godz. 18.00-20.00

Gdzie: Warszawa, Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, sala 144

Udział w spotkaniu jest darmowy, ale wymaga wcześniejszej rejestracji

Według tegorocznego rankingu Forbes „10 najlepszych zawodów w 2014 roku” , na trzecim miejscu pojawił się Tester oprogramowania. W dzisiejszych czasach nie wystarczy tworzyć innowacyjne rozwiązania, ważniejsze jest aby były one dobrze zabezpieczone, wydajne, funkcjonalne, dopasowane do potrzeb użytkowników, a o te cechy oprogramowania dba właśnie Tester oprogramowania.

Udowodnimy Wam, że: Testerem oprogramowania może być każdy!

Wykształcenie informatyczne nie jest warunkiem koniecznym dla testera oprogramowania. Ważniejsze są inne kompetencje jak, np.: cierpliwość, wnikliwość, dokładność, komunikacja, analityczne myślenie, chęć doskonalenia własnych umiejętności.

Poza atrakcyjnymi zarobkami Tester oprogramowania może liczyć na dogodne warunki pracy, możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony, pakiet benefitów pozapłacowych, a także możliwość udziału w szkoleniach i certyfikacji. Ważnym aspektem jest mnogość ofert pracy, z szerokim wachlarzem specjalności: od testera funkcjonalnego, testera gier komputerowych, przez inżyniera ds. automatyzacji, analityka testów, po kierownika testów.

Zaproszeni Goście i o czym będziemy słuchać i dyskutować

Zaprosiliśmy dla Was znakomitych Gości, którzy opowiedzą o znaczeniu testowania oprogramowania, na czym polega praca testera oprogramowania i jaka jest jego rola w zespole projektowym, w strukturze działu IT, jaka przyszłość rysuje się przed tym zawodem i czy zapewnienie jakości nabiera rozmachu w świetle zmieniającego się otoczenia IT i rosnącej świadomości biznesowej tego pierwiastka.

W drugiej części spotkania zapraszamy na panel dyskusyjny. Będziemy mieli okazję porozmawiać i skonfrontować ofertę edukacyjną, oferty rynku pracy i Wasze oczekiwania. Wspólnie stworzymy ścieżkę kariery dla testera oprogramowania.

Nasz Gość specjalny opowie Wam całą prawdę o kolejnym ciekawym zawodzie – programistach, którzy są bardzo blisko w codziennych zmaganiach projektowych z testerami. Będziemy również dyskutować o zależności tester oprogramowania – programista.

Jak na każdym spotkaniu oferujemy słodkie co nieco oraz nagradzamy najbardziej aktywnych Uczestników dyskusji.

 

Więcej szczegółów i opis spotkania na naszej stronie: www.warszawqa.pl

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@warszawqa.pl