Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Myślisz o karierze w energetyce? Fundacja im. Lesława A. Pagi oraz GPW zapraszają do udziału w Akademii Energii

Myślisz o karierze w energetyce? Fundacja im. Lesława A. Pagi oraz GPW zapraszają do udziału w Akademii Energii

Do 14 grudnia trwa rekrutacja do 4. edycji Akademii Energii - projektu realizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi i Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków technicznych, ekonomii, prawa i zarządzania, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z sektorem energetycznym. Akademia Energii umożliwi im poznanie od praktycznej strony zasad funkcjonowania tej gałęzi przemysłu. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Rozwój rynku energii w Polsce i na świecie to także coraz większe wyzwania natury technologicznej i ekonomicznej. Sukces na tym rynku wymaga ciągłego współdziałania specjalistów z szerokim doświadczeniem: inżynierów, logistyków, elektroników, informatyków, menedżerów, doradców strategicznych i finansistów. Ważne, aby te światy - technologia, nauka i biznes - nie tylko wzajemnie się rozumiały i potrafiły współpracować, ale by przenikały się w realizacji spójnej strategii.

Dlatego powstała Akademia Energii - program dedykowany młodym ludziom, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z sektorem energetycznym. Do udziału w niej organizatorzy, czyli Fundacja im. Lesława A. Pagi oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, zapraszają studentów, którzy ukończyli trzeci rok studiów oraz absolwentów kierunków technicznych, ekonomii, zarządzania, prawa.  W ramach projektu odbędą się warsztaty, wykłady, spotkania z przedstawicielami kadry zarządzającej tego sektora oraz płatne staże w firmach partnerskich. Pozwolą one na praktyczne wykorzystanie umiejętności nabytych podczas studiów oraz na połączenie wiedzy technicznej z kompetencjami menadżerskimi.

„To potężna dawka energii. Nowe podejście do edukacji. Interdyscyplinarne spojrzenie na sektor energetyczny. Spotkanie z firmami i ludźmi, liderami w branży energetycznej. Świetna atmosfera, profesjonalne podejście, szansa na staż i okazja spotkania ludzi z pasją.” – tak o projekcie mówił Marcin Bednarek, uczestnik poprzedniej edycji Akademii Energii.

Udział w Akademii Energii jest bezpłatny. Szkolenia odbędą się w lutym i marcu 2015 r. w trybie weekendowym w siedzibie Giełdy Papierów wartościowych Warszawie.

Aby aplikować, należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce projektu na stronie Fundacji: www.paga.org.pl.

Nabór zgłoszeń trwa do 14 grudnia !