Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Liberty English Camp - letni obozu języka angielskiego i przedsiębiorczości

Liberty English Camp - letni obozu języka angielskiego i przedsiębiorczości

Obóz łączy doskonalenie języka angielskiego z nauką ekonomii wolnorynkowej oraz warsztatami biznesowymi. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-7 lipca w Milówce w Beskidzie Żywieckim.

Głównym organizatorem obozów Liberty English Camp jest amerykański think-tank Language of Liberty Institute, organizujący podobne wydarzenia na całym świecie,  m.in. w Armenii, Gruzji, Nigerii, Słowacji czy Słowenii. Wykładowcami są wybitni  osoby znane i cenione w środowisku wolnorynkowym. Podczas ostatniej edycji był nim np. były senator i szef rady nadzorczej Goldwater Institute z Arizony. 

Obóz łączy ze sobą przyjemny letni wypoczynek z intensywną nauką ekonomii i przedsiębiorczości w języku angielskim. Studenci pracują w małych grupach, oglądają filmy, wiele zajęć ma charakter praktyczny. Organizatorzy nie zapominają także o wieczornych imprezach przy ognisku, wycieczkach w góry czy odpoczynku na basenie w Czechach. Organizatorzy zapewniają uczestnikom noclegi, pełne wyżywienie, profesjonalną kadrę, komplet materiałów szkoleniowych, a także dodatkowe  atrakcje, takie jak darmowe książki, czy atrakcyjne nagrody konkursowe (podczas ostatniej  edycji była to np. kamera wideo).

Obóz ma charakter międzynarodowy. Podczas ostatniego  pobytu w Milówce gościły grupy z Ukrainy, Armenii i Nigerii. Sukces obozu spowodował, że jego uczestnicy zorganizowali następnie własne obozy Liberty English Camp w Nigerii i  w Armenii (dwukrotnie). Wszelkie informacje na temat obozu i rejestracja dostępne są na stronie internetowej www.globalizacja.org/camp