Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Kwalifikacje wymagane przez przedsiębiorców na niemieckim rynku pracy

Kwalifikacje wymagane przez przedsiębiorców na niemieckim rynku pracy

W ramach cyklu spotkań z Absolwentami, Uczestnikami i Przyjaciółmi Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego przy SGH, pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie, które odbędzie się w dniu 19 listopada 2011 r. o godz. 19.00 w Sali Konferencyjnej nr 151, w budynku G w SGH przy Al. Niepodległości 162 w Warszawie.

Spotkanie otworzy wykład, wygłoszony przez Dyrektora Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Warszawie, Pana Michaela Kerna, nt.

”Kwalifikacje wymagane przez przedsiębiorców na niemieckim rynku pracy”

po którym zapraszamy Uczestników do dyskusji.

W drugiej części spotkania przekażemy Państwu informację o stanie realizacji programu specjalności międzykierunkowej „Management der deutsch-polnischen Wirtschaftsaktivitäten” oraz zaprosimy Państwa do wymiany spostrzeżeń w Sali Kolumnowej SGH przy miłym poczęstunku.

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności wysyłając maila do pani Anny Rzyszkiewicz na adres  mkuna@sgh.waw.pl do dn. 12.11.2012 r. Telefon do biura Forum: 22 564 93 86

Liczymy na Państwa obecność!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Józef Olszyński

Jürgen Wandel

Andreas Bielig

Anna Rzyszkiewicz