Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Konferencja "Najbardziej perspetywiczne rynki dla polskiego eksportu" - Poznań, 30.03.2015

Konferencja "Najbardziej perspetywiczne rynki dla polskiego eksportu" - Poznań, 30.03.2015

Jak rozwijać firmę wykorzystując potencjał eksportowy i zarazem ustrzec się przed niestabilnością zagranicznych rynków zbytu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania w Poznaniu, w ramach regionalnych wydarzeń promujących eksport.

W imieniu redakcji dziennika ,,Rzeczpospolita’’ serdecznie zapraszamy na wydarzenie z cyklu regionalnych spotkań połączonych z uroczystym wręczeniem nagród laureatom KONKURSU ORŁY EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM, które odbędzie się o godzinie 9:30, 30 marca 2015 roku w Poznaniu.

W najbliższych latach eksport będzie motorem napędowym polskiej gospodarki. Potencjał jest ogromny, ale aby polscy przedsiębiorcy mogli odnieść sukces, niezbędna jest wiedza w jaki sposób stać się globalną firmą i na jakie rynki eksportowe nastawić się w przyszłości.

Podczas wydarzenia zostaną uhonorowani laureaci KONKURSU ORŁY EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM w poszczególnych kategoriach:

  • NAJLEPSZY EKSPORTER – kategoria główna
  • NAJDYNAMICZNIEJSZY EKSPORTER
  • NAJLEPSZY DEBIUT W EKSPORCIE
  • EKSPORTOWY PRODUKT
  • OSOBOWOŚĆ EKSPORTU

R.S.V.P. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 27 marca 2015 r.,

e-mail.: joanna.krusinska@rp.pl tel.: 600 606 424