Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Konferencja "Kierunek:UE. Praca i staże w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej"

Konferencja "Kierunek:UE. Praca i staże w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej"

Face a bigger challenge!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Kierunek : UE. Praca i staże w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej", która odbędzie się 9 kwietnia między 13.00 a 17.00 w Auli w Starym BUWie na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja, organizowana w partnerstwie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce i Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, podzielona będzie na dwie części. W pierwszej zaprezentowane będą różne możliwości pracy i staży w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej. W drugiej zaś pracownicy raz byli stażyści opowiedzą o karierze w instytucjach i przybliżą uczestnikom jak wyglądała ich droga do pracy w strukturach unijnych.

W konferencji uczestniczyć będą przedstawciele Europejskiego Urzędu Doboru Kadr, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Przedstawcielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Frontexu.

Link do wydarzenia na Facebooku : https://www.facebook.com/events/878591662203229/