Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Konferencja: Jak znaleźć lepszą pracę? - 16.01.2016 r.

Konferencja: Jak znaleźć lepszą pracę? - 16.01.2016 r.

Każdy poszukiwał kiedyś pracy, być może części z nas przyjdzie się z tym zmierzyć w tym roku. Jak szukać? Czego oczekują pracodawcy? Na te i inne pytania odpowiedzą wybitni praktycy biznesu i rekrutacji już 16 stycznia podczas konferencji „Jak znaleźć lepszą pracę?”.

Życie zawodowe zajmuje średnio 70% naszej codziennej aktywności, warto więc zadbać o to, aby wykonywana praca przynosiła satysfakcję i oczekiwany rozwój. Według przeprowadzonego przez CBOS badania „Oceny sytuacji na rynku pracy i poczucie zagrożenia bezrobociem” z 2015 roku aż 68% badanych ocenia sytuacje na rynku pracy jako złą lub bardzo złą. Według tego samego badania jedynie 3% respondentów uważa, że bez problemu można znaleźć odpowiednie zatrudnienie. Poszukiwanie pracy to złożone wyzwanie, często mające negatywny wpływ na samopoczucie kandydata, jego życie rodzinne i relacje.  Jak z sukcesem budować ścieżkę kariery?  Jak wykorzystać swoje atuty, by znaleźć lepszą, spełniającą oczekiwania pracę? Które zawody zanikają, a które mają przyszłość? Jak efektywnie szukać i nie poddawać się?

Praktycy biznesu i rekrutacji: Daniel Lewczuk, Krzysztof Jędrzejewski, Andrzej Cichocki i Bożena Chmielarczyk podzielą się swoimi doświadczeniami i obserwacjami zebranymi przez lata działalności. Konferencja „Jak znaleźć lepszą pracę?” inauguruje inicjatywę o nazwie „Szkoła Praktyków Biznesu” prowadzoną przy Centrum E10. Misją nowo powstałego projektu jest stworzenie platformy rozwoju zawodowego, wymiany doświadczeń i talentów.

16 stycznia 2016 r. (sobota)
10:00–15:00

Miejsce: CENTRUM E10
Adres: ul. Elektronowa 10, Warszawa
Wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja
Rejestracja: http://www.schpolnoc.pl/jak-znalezc-lepsza-prace.html

  

Prelegenci: 

  • „Jak szukać pracy?” – Daniel Lewczuk, prezes zarządu Executive Network Sp. z o.o.
  • „Czego oczekuje pracodawca?” – Krzysztof Jędrzejewski, przewodniczący rad nadzorczych oraz główny udziałowiec Kopex SA, Mostostal Zabrze SA
  • „Jak poradzić sobie z przedłużającym się brakiem pracy?” – Andrzej Cichocki, wiceprezes zarządu KLG SA, trener biznesu
  • „Historia przez życie pisana” – Bożena Chmielarczyk, prezes zarządu Eniro Polska

 

Więcej informacji:

http://www.schpolnoc.pl/jak-znalezc-lepsza-prace.html

https://www.facebook.com/schpolnoc/