Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Już dziś zgłoś się do XVII Akademii Letniej „Wyzwania zrównoważonego rozwoju”!

Już dziś zgłoś się do XVII Akademii Letniej „Wyzwania zrównoważonego rozwoju”!

Akademia Letnia to intensywne stacjonarne szkolenie w języku angielskim, które odbędzie się od 6 do 25 lipca 2014 roku w Krakowie i okolicach. 28 uczestników z Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej weźmie udział w warsztatach i wykładach na temat ekonomicznych, społecznych i środowiskowych aspektach zrównoważonego rozwoju miast. Zdobytą wiedzę wykorzystają w praktyce podczas dwóch projektów: zrównoważony rozwój lokalny i zrównoważony rozwój biznesu. Będziesz współpracować z kolegami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, społecznością lokalną i jedną z firm, dla której opracujecie projekt dotyczący społecznej odpowiedzialności biznesu.

Do Krakowa zostaną zaproszeni najlepsi absolwenci kursu on-line, poprzedzającego Akademię Letnią. Potrwa on od marca do maja. Dzięki niemu uczestnicy jeszcze przed przyjazdem poznają podstawowe pojęcia, koncepcje i ich zastosowania, które przygotują kursantów do realizacji projektów na Akademii Letniej. A każdy, kto ukończy kurs on-line otrzyma certyfikat. Udział w kursie on-line i Akademii Letniej jest bezpłatny!

 Dołącz do blisko 500 osób, które zdobyły praktyczną wiedzę, umiejętności i kontakty. Wielu z nich zajmuje się dziś zawodowo zrównoważonym rozwojem i CSR.

 Chcesz podjąć wyzwanie? Zgłoś się do 6 marca br. na stronie internetowej www.sendzimir.org.pl/akademia_letnia

 Na naszej stronie internetowej uzyskasz szczegółowe informacje o szkoleniu on-line i Akademii Letniej „Wyzwania zrównoważonego rozwoju”, przeczytasz też opinie uczestników dotychczasowych edycji – to już blisko 500 osób. Dołącz do nich i przeżyj przygodę ze zrównoważonym rozwojem!