Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Jesteś na kierunku FiR? Chcesz zwiększyć swoje szanse na wysokie wynagrodzenie? Zdobądź certyfikowane kompetencje z obsługi programów klasy ERP!

Jesteś na kierunku FiR? Chcesz zwiększyć swoje szanse na wysokie wynagrodzenie? Zdobądź certyfikowane kompetencje z obsługi programów klasy ERP!

Rozpoczyna się rekrutacja na warsztaty z obsługi dwóch programów klasy ERP: 1. Microsoft Dynamics Axapta, 2. Comarch ERP Optima.

Microsoft Dynamics Axapta- Microsoft Dynamics AX (dawniej znany jako Microsoft Business Solutions – Axapta)  to system informatyczny ERP firmy Microsoft, który został przetłumaczony na kilkadziesiąt języków obcych, dzięki czemu osoba znająca ten program posiada kompetencje o zasięgu międzynarodowym. System podzielony jest na moduły, z których każdy jest w pełni zintegrowany z modułem finansów. W systemie występują, między innymi, moduły: Finanse, Handel i Logistyka, Planowanie produkcji, CRM, Planowanie główne.

System Microsoft Dynamics AX jest kompletnym systemem ERP do zarządzania procesami biznesowymi dla dużych przedsiębiorstw. Jest to system:

  • o bogatej funkcjonalności, pozwalający zwiększyć produktywność pracowników,
  • kompatybilny z innymi programami firmy Windows, o podobnym działaniu,
  • umożliwiający prowadzenie działalności w różnych lokalizacjach i krajach,
  • dostosowany do każdej branży i biznesu.

Comarch ERP Optima to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest bardzo często wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet. Z programu Comarch ERP Optima korzysta już ponad 60 000 firm z różnych branż i sektorów rynku.


Więcej szczegółów na stronie internetowej projektu www.sgh.waw.pl/kompetencje-fir