Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Inspiring Solutions - największa studencka konferencja o IT w biznesie

Inspiring Solutions - największa studencka konferencja o IT w biznesie

Wiążesz swoją przyszłość z IT? Chciałbyś wyróżnić się wśród swoich znajomych robiąc coś wyjątkowego? Wystarczy, że poświęcisz chwilę swojego czasu, a my zajmiemy się resztą!

WRS MINI, CEMS Club Warszawa oraz Samorząd Studentów SGH z przyjemnością zapraszają wszystkich zainteresowanych szukaniem wspólnych płaszczyzn pomiędzy nowymi technologiami i biznesem do udziału w Konferencji Inspiring Solutions - po raz pierwszy na Politechnice Warszawskiej!

Już od dziewięciu lat efektywnie przekazujemy wiedzę i motywujemy ludzi do kreatywnego działania. Mamy na to dowody: jako jedna z największych studenckich konferencji w Polsce działamy już na trzech uczelniach, a we współpracę z nami zdecydowali się wejść tacy giganci jak BCG, Microsoft czy Google.

Nowoczesne rozwiązania IT są siłą napędową innowacyjnego biznesu, a my chcemy spojrzeć na nie z różnych ujęć, byście wy, jako uczestnicy, mogli wynieść z Konferencji jak najwięcej.

W trakcie dwóch dni Inspiring Solutions na Politechnice Warszawskiej odbędą się warsztaty (organizowane m.in przez Microsoft, Orange czy Citi) w obrębie czterech ścieżek tematycznych:
▶︎ Think BIG
▶︎ Design & User Experience
▶︎ Security
▶︎ Smart Management

Nie wahaj się dłużej i już 1 marca wypełnij formularz zgłoszeniowy na warsztaty, w trakcie których pokażemy jak w nieszablonowy sposób możesz wykorzystać wiedzę zdobywaną na studiach. Z własnego doświadczenia wiemy, że od Inspiringa do pracy w interesującej i rozwijającej firmie często dzieli tylko jeden krok!

Zarejestruj się!


Do zobaczenia 10-11 marca na Politechnice!

Keep IT up!