Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Grow Up Start Up (19-20 czerwca 2013)

Grow Up Start Up (19-20 czerwca 2013)

Zrewolucjonizuj swoje podejście do biznesu i zarzadzania!

Informacja ze strony Samorządu Studentów:

Mamy dla Was 500 darmowych wejściówek na konferencję Grow Up Start Up (19-20 czerwca Hala Torwar)!

Konferencja poświęcona jest szeroko rozumianej branży start-upowej. W gronie prelegentów znaleźli się twórcy wielu mniej lub bardziej znanych startupów, przedsiębiorcy, multimilionerzy, przedstawiciele konsultingu i funduszy VC, wśród nich współtwórca Skype! Koszt jednej wejściówki to 550 zł, jednak dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla Was 500 darmowych biletów!

Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? To proste:
1. Jesteś studentem SGH
2. Polub: 
https://www.facebook.com/pages/Grow-Up-Start-Up/204410106353119
3. Wyślij na adres: zgloszenie@esgieha.pl swoje Imię i Nazwisko, nr. indeksu oraz e-mail

Wszyscy szczęśliwcy otrzymają od organizatora wiadomość zwrotną z kodem uprawniającym do kupna wejściówki za jedyne 1,23 zł (opłata rejestracyjna w serwisie biletowym). Śpieszcie się oferta ważna do wyczerpania zapasów!

CO: Konferencje Grow Up Start Up
GDZIE: Hala Torwar
KIEDY: 19-20 czerwca

Więcej informacji na: 
https://www.facebook.com/events/493849297353534

Informacje o Grow Up Start Up:

Nie można tego wydarzenia porównać do seminariów i kongresów dedykowanych przedsiębiorcom, które już znamy. Będzie to bowiem pierwsze biznesowe show w Polsce.
Organizatorzy zaskoczą uczestników zarówno innowacyjną formułą wystąpień, która łączy merytorykę, interakcję z widzami, elementy show i nietypową promocję najlepszych młodych, polskich firm. Dodatkowo występujący prelegenci niejednokrotnie zaintrygują tematyką i przełomowymi teoriami.

Podczas Grow Up Start Up wystąpią autorytety biznesu na skalę światową - ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, UK, Francji i oczywiście Polski.  Będzie okazja posłuchać królów Doliny Krzemowej, archanioła biznesu, twórców największych marek światowych, wielkich inwestorów i odkrywców nowych idei.

Grow Up Start Up to jednak nie tylko 48 godzin inspiracji i motywacji. To także stworzenie szansy dla startujących i prosperujących przedsiębiorców m.in na pozyskanie kapitału na rozwój oraz rozpoczęcie ekspansji międzynarodowej. Dla studentów zaś stworzenie szansy na zrewolucjonizowanie podejścia do kariery i rozwinięcie skrzydeł. W tym celu stworzono specjalne strefy: Inwestora, Euro, Networkingu, Globtrotera Biznesu i Absolwenta, dostępne dla uczestników wydarzenia.


19 i 20 czerwca będzie można dołączyć do największej sieci linkującej przedsiębiorców z przedsiębiorcami, inwestorami i organizacjami umożliwiającymi rozwój kariery lub biznesu. 

Na Warszawskim Torwarze spotkają się wszyscy, którzy chcą być konkurencyjni dziś i jutro, być przedsiębiorczy w korporacjach. Ci którzy rozważają założenie własnej firmy, są na starcie, jak również ci którzy już coś osiągnęli, ale pragną więcej.

Grow Up Start Up stworzyli idealiści i patrioci - zarówno założyciele, jak również partnerzy strategiczni i zespół realizujący to wydarzenie. Osoby te są dumne z tego, że są Polakami, mają wielkie marzenia oraz dużo siły na ich realizację.

Jak mówi założycielka Olga Kozierowska: Chcemy nagłaśniać sukcesy młodych Polaków, o których tak rzadko się mówi. Wiemy, że rozwój przedsiębiorczości młodych to lepsza przyszłość dla Polski!

Więcej informacji na: http://www.growupstartup.com/