Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Goodwill i wykład M.Karnowskiego z Google

Goodwill i wykład M.Karnowskiego z Google

Z czym kojarzy się firma Google? Z innowacjami? Z internetem? Z marketingiem? Google jest niekwestionowanym liderem reklamy internetowej, najlepszym pracodawcą na świecie, ale przede wszystkim Google to... marketing.

goodwill karnowski

Zapraszamy Was zatem na wykład Marcina Karnowskiego, absolwenta SGH, Dyrektora marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią w Google. Podczas wykładu, Marcin Karnowski zaprezentuje nam innowacyjne rozwiązania, jakie zaimplementował w Google oraz najciekawsze i zarazem najtrudniejsze projekty, jakie realizował... a jest o czym mówić!

Dzięki współpracy z The Boston Consulting Group przygotowaliśmy dla Was również warsztaty związane z tematem wykładu, ktore poprowadzą konsultanci BCG.

Zapraszamy Was serdecznie do rejestracji na wykłady oraz warsztaty. Najwięcej korzyści możecie uzyskać, uczestnicząc w obu częściach projektu GoodWill Feel Invited!

Liczymy, że wykład Marcina Karnowskiego zainspiruje Was do podejmowania wyzwań na miarę Google, natomiast konsultanci BCG pokażą Wam jak wykorzystać wiedzę w konkretnych biznesowych sytuacjach.

Aby zarejestrować się na warszataty prowadzone przez The Boston Consulting Group musicie jedynie rozwiązać test na stronie mygoodwill.pl/rekrutacja.

Liczba miejsc ograniczona!

WYKŁAD: 20.03, godz. 19.00, Aula Główna
SESJA NETWORKINGOWA: 20.03, godz. 20.30, Sala Kolumnowa, SGH
WARSZTATY: 03.04, godz. 14.00-18.00, biuro The Boston Consulting Group

Więcej informacji na Facebooku.