Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Giełdowe Wojny już wkrótce. Odkryj w sobie inwestora i weź udział w konferencji Stock Wars.

Giełdowe Wojny już wkrótce. Odkryj w sobie inwestora i weź udział w konferencji Stock Wars.

Jesteś studentem i interesujesz się giełdą? Chcesz zacząć inwestować, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Chcesz odbyć praktyki w domu maklerskim?

stock wars

Wejdź na www.STOCKWARS.pl i aplikuj na konferencję!

 

Masz szansę wygrać NETBOOKA lub PRAKTYKI!!!

 

Projekt STOCK WARS to trzydniowa konferencja organizowana przez międzynarodową organizację studencką AIESEC komitet lokalny Szkoła Główna Handlowa.

 

Do wyboru dwie ścieżki konferencji: GIEŁDA oraz FOREX.

 

Atrakcyjne szkolenia poprowadzą specjaliści z Domu Maklerskiego Trigon, Domu Maklerskiego BZ WBK S.A., Domu Maklerskiego BOŚ S.A., Domu Maklerskiego X-Trade Brokers S.A., Domu Maklerskiego FIO, Bankier.pl oraz BNP Paribas Fortis.

 

Delegaci spędzą 3 dni w hotelu o wysokim standardzie pod Warszawą nad Zalewem Zegrzyńskim. Gwarantujemy nocleg oraz pełne wyżywienie.

 

Konferencję kończy Gra Inwestora, która polegać będzie na symulowanej grze giełdowej trwającej 6 tygodni. Gracze z największą stopą zwrotu z inwestycji będą mieli szansę przedstawić swoją strategię przed naszymi partnerami i wygrać – netbooka lub praktyki studenckie. STOCK WARS to jednak nie tylko nauka! Przygotujcie się na świetną zabawę
i wiele innych atrakcji!!!

 

Całkowity koszt udziału jednego delegata w konferencji wraz z zakwaterowaniem
i wyżywieniem to 220 zł. Termin nadsyłania aplikacji - 11.03.

 

Informacje, aktualności oraz aplikacja na konferencję:

 

--->     www.STOCKWARS.pl    <---