Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Europejski Wykład Otwarty: Wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz zwrotne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Gotówka na start” i „Inicjatywa JEREMIE”

Europejski Wykład Otwarty: Wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz zwrotne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Gotówka na start” i „Inicjatywa JEREMIE”

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty pn. Wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz zwrotne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Gotówka na start” i „Inicjatywa JEREMIE”, który odbędzie się w środę 26 listopada br. o godz. 16:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Ilona Omelańczuk, reprezentująca Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości.

 

Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia związane projektem "Gotówka na start”, realizowanym w ramach Priorytetu VI Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, oraz projektem JEREMIE w województwie mazowieckim, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013.

Zagadnienia poruszane podczas wykładu:

- cel projektu,

- grupa docelowa,

- warunki uzyskania pożyczki,

- procedura złożenia wniosku,

- kryteria oceny wniosków – przyznawania środków.

Miejsce i data wykładu:

 

26 listopada 2014 r.

godz. 16:00 – 19:00

Centrum Przedsiębiorczości Smolna,

ul. Smolna 4 (wjazd od ul. Kruczkowskiego)

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem:  wyklady_europejskie@um.warszawa.pl

Dołącz do nas na facebooku!
facebook.com/EuropeDirectWarszawa