Środa, 30 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Europejski Wykład Otwarty "Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku. Jak utrzymać się, robiąc to, co lubisz?"

Europejski Wykład Otwarty "Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku. Jak utrzymać się, robiąc to, co lubisz?"

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zaprasza na Europejski Wykład Otwarty "Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku. ak utrzymać się robiąc to, co lubisz?", który odbędzie się w czwartek 9 października 2014 r. Spotkanie poprowadzi Pani Sylwia Zięba, przedstawicielka projektu "Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku”

Prowadzenie firmy to olbrzymie wyzwanie, ale też ogromna radość z podążania swoją drogą. To szkoła, w której uczymy się przede wszystkim poprzez własny upór i konsekwencję, lecz również wielka satysfakcja i duma z przekraczania kolejnych granic. Wreszcie, to konieczność bycia ciągle doskonalszym w swoim fachu, ale przy tym niewiarygodna szansa na poszerzanie i odkrywanie nowych horyzontów.

Zagadnienia poruszane podczas wykładu:
1. Pomysł na firmę - w jaki sposób stworzyć rozpoznawalną i cenioną markę?
2. Strategia działania - jak wypracować skuteczny model biznesowy?
3. Wydajność przedsiębiorcy - jakie są kluczowe techniki zarządzania sobą zapewniające wysokie wyniki pracy?

Wykład odędzie się 9 października 2014 r. w godz. 16:00 – 19:00 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4 (wjazd od ul. Kruczkowskiego, na wysokości ul. Czerwonego Krzyża).


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc
udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: wyklady_europejskie@um.warszawa.pl

Więcej informacji: facebook.com/EuropeDirectWarszawa