Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Dzień Otwarty w Biurze Centrum Usług Wspólnych (Finanse, HR, Marketing) Schneider Electric Polska

Dzień Otwarty w Biurze Centrum Usług Wspólnych (Finanse, HR, Marketing) Schneider Electric Polska

W najbliższy czwartek, 13 grudnia 2012 zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów SGH na spotkanie w ramach Dnia Otwartego w naszym Centrum Usług Wspólnych w Warszawie na Mokotowie, ul. Postępu 15, 3 piętro.

 

Podczas Dnia Otwartego planujemy prezentacja firmy oraz specyfiki Centrum Usług Współnych (ang. Shared Services Center, SSC) i kultur biznesowych krajów, z którymi współpracujemy. Odbędą się spotkania z pracownikami działów finansowych, hr, marketingu oraz menedżerami SSC, którzy opowiedzą o specyfice swojej pracy i ich karierze, zaletach pracy w Schneider Electric. Reprezentaci działu HR przedstawią możliwości praktyk i pracy w naszym Centrum.

To wspaniała możliwość zapoznania się z międzynarodową firmą o uznanej pozycji w swojej branży oraz nowoczesnym działem zajmującym się współpracą z jednostami firmy w Europie i na świecie w zakresie finansów, hr i marketingu.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.schneider-electric.pl/sites/poland/pl/careers/your-career/students-and-recent-graduates/dzien-otwarty.page