Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Dlaczego im się udało? Bezpłatna konferencja promująca przedsiębiorczość: „Pierwszy Milion: Inwestor z ludzką twarzą”

Dlaczego im się udało? Bezpłatna konferencja promująca przedsiębiorczość: „Pierwszy Milion: Inwestor z ludzką twarzą”

Jak zdobyć fundusze na rozwój czy uruchomienie własnej firmy? Jak przekonać inwestora do swojego pomysłu na biznes? Dlaczego warto zdecydować się na debiut na rynku NewConnect? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas otwartej konferencji „Inwestor z ludzką twarzą”, która rozpocznie się w poniedziałek 12 grudnia o godz. 12.00 w Szkole Głównej Handlowej (sala 152G) w Warszawie.

Z uczestnikami spotkania wiedzą i doświadczeniem podzielą się zarówno inwestorzy, jak i firmy, które pozyskały finansowanie dla swojej działalności biznesowej i z sukcesem ją rozwijają.

„Polacy są przedsiębiorczymi osobami, o czym świadczą ostatnie dane Głównego Urzędu Statystycznego. Z informacji GUS wynika, że w naszym kraju zarejestrowane są aż niemal 4 miliony firm, z czego połowa aktywnie funkcjonuje” – mówi Dariusz Krawczyński, prezes Platinum Finance S.A. i organizator konkursu „Pierwszy Milion”, który podczas seminarium przybliży zebranym kryteria, jakimi kierują się inwestorzy, oceniając pomysły początkujących biznesmenów. – „Dlatego w czasie konferencji chcielibyśmy przekazać zainteresowanym praktyczne wskazówki dotyczące sposobów pozyskiwania kapitału i możliwości rozwoju przedsiębiorstw”.

Podczas konferencji „Pierwszy Milion: Inwestor z ludzką twarzą” zostanie poruszony temat debiutu na rynku NewConnect jako popularnym sposobie pozyskiwania dodatkowego kapitału dla spółki. Swoją wiedzą o tym aspekcie podzieli się Marcin Wojcieszuk, prezes Financial Markets Center Management Sp. z o.o., autoryzowany doradca NewConnect. Spotkanie uświetnią Ci, którym udało się znaleźć inwestora dla swoich pomysłów. Do grona prelegentów należą: Robert Rogacewicz, założyciel portalu społecznościowego Grono.net, Bartłomiej J. Gawron, prezes KCSP S.A., spółki technologicznej notowanej na NewConnect, Damian Wiatrak, prezes PinotCaro S.A., spółki działającej w branży gastronomicznej, notowanej na NewConnect oraz Monika Krajewska, prezes CapePoint Group Sp. z o.o., firmy świadczącej usługi doradcze dla jednostek samorządu terytorialnego.

 

Serdecznie zapraszamy!