Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Czas to pieniądz! Wykorzystaj go efektywnie i dołącz do uczestników konferencji Stock Wars organizowanej przez AIESEC! Temat: Sposoby i instrumenty inwestowania na rynkach kapitałowych w czasie kryzysu.

Czas to pieniądz! Wykorzystaj go efektywnie i dołącz do uczestników konferencji Stock Wars organizowanej przez AIESEC! Temat: Sposoby i instrumenty inwestowania na rynkach kapitałowych w czasie kryzysu.

Konferencja Stock Wars to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie organizowane we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych oraz z instytucjami działającymi na rynkach kapitałowych, takimi jak: Dom Maklerski TRIGON, XTB, O.S.T.C., TeleTrade, Rubicon Partners, Dom Maklerski BOŚ. Wydarzenie powstało w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie studentów tematyką inwestowania, szczególnie przy niekorzystnej koniunkturze gospodarczej.

Goście honorowi:

prof. Kennt Matthews - Wykładowca London School of Economics oraz Cardiff University, autor wielu książek i publikacji. Profesor Matthews specjalizuje się w czterech głównych dziedzinach: Modelowanie i przewidywanie zjawisk makroekonomicznych. Wpływ polityki monetarnej i kredytowej na gospodarkę. Deregulacja pieniądza i sektora bankowego w gospodarkach rozwijających się. Ekonomia czarnego rynku i szarej strefy.

prof. Grzegorz Kołodko – Były Minister Finansów, Doktor Honoris Causa i honorowy profesor ośmiu zagranicznych uniwersytetów. W latach 1985-86 przebywał na University of Illinois, jako stypendysta Fulbrighta. Doradca i konsultant wielu międzynarodowych instytucji finansowych, w tym International Monetary Fund oraz World Bank.

Mariusz Grendowicz – Były prezes BRE Banku, uzyskał dyplom z Bankowości Międzynarodowej w The Chartered Institute of Bankers w Londynie. Zasiadał w zarządach kilku banków, pełnił także funkcje kierownicze w bankach na Węgrzech.


Program konferencji obejmuje wykłady, warsztaty, gry symulacyjne oraz panele dyskusyjne dotyczące:

  • inwestycji alternatywnych
  • analizy technicznej
  • analizy fundamentalnej
  • inwestowania w kontrakty terminowe i opcje

Uczestnicy warsztatów mają niespotykaną okazję do spotkania ze specjalistami ze ścisłej światowej czołówki.

Zwieńczeniem konferencji będzie "symulacja gry giełdowej", w której główną nagrodą jest iPad!

PokerStars!
Podczas konferencji odbędzie się profesjonalny turniej pokera. Zorganizuje go dla Was firma PokerStars. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Rekrutacja:
Do udziału w konferencji zostaną zaproszone osoby, które zakwalifikujemy na podstawie aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej.

Konferencja odbędzie się w dniach: 23-25 marca 

Termin nadsyłania aplikacji: 12 marca

Aplikuj już dziś: 
Wypełnij aplikację na naszej stronie internetowej: http://stockwars.eu/aplikuj