Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Coaching i trenerstwo dla zdecydowanych! Aplikuj na Polską Szkołę Human Resources V

Coaching i trenerstwo dla zdecydowanych! Aplikuj na Polską Szkołę Human Resources V

Europejskie Stowarzyszenie Studentów AEGEE-Lublin zaprasza wszystkich pasjonatów coachingu i trenerstwa do udziału w piątej edycji projektu Polska Szkoła Human Resources,który odbędzie się w dn. 13 - 15 maja 2011 r. w Motyczu Leśnym pod Lublinem.

aegeeRozwiń swoje kompetencje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Poczuj atmosferę wspólnego uczenia się, wymiany doświadczeń oraz dyskusji. Ucz się od profesjonalistów w dziedzinie coachingu i trenerstwa. Dowiedz się jak stać się samodzielnym coachem czy trenerem.
Nasz projekt daje Ci szansę na rozwój osobisty i zawodowy, dzięki szkoleniom poświęconym m.in. life coachingowi czy takim narzędziom pracy trenera jak głos. Szczegółowe informacje znajdziesz na www.pshr.pl.

pshrNie czekaj, aplikuj już dziś!


Aplikacje: 4-20 kwietnia 2011 r. na www.pshr.pl.
Organizatorzy Polskiej Szkoły Human Resources V
www.pshr.pl
http://www.facebook.com/polskaszkolahr

 

OPIS PROJEKTU

  • TYTUŁ PROJEKTU

Polska Szkoła Human Resources V

  •  DATA PROJEKTU    

13 - 15 maja 2011 r.

  •  CHARAKTERYSTYKA PROJEKTU

Podczas Polskiej Szkoły Human Resources V trzydziestu młodych pasjonatów HR z całej Polski będzie miało okazję do pogłębienia swojej wiedzy oraz umiejętności z obszaru trenerstwa i coachingu. Będą mogli wymienić się doświadczeniami oraz usystematyzować swoje dotychczasowe wiadomości z tego zakresu tak, by zwiększyć swoje perspektywy na znalezienie pracy w tym obszarze. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach oraz w panelu dyskusyjnym. Ponadto celem projektu jest dostarczenie młodym ludziom profesjonalnych narzędzi wykorzystywanych przez trenerów  w czasie szkoleń. W ramach projektu chcemy zaoferować uczestnikom pomoc ze strony specjalistów w świadomym kształtowaniu swojej ścieżki zawodowej jako przyszłego trenera i/lub coacha, jak również wskazać alternatywy rozwoju zawodowego jako trener/coach.

Grupa docelowa to studenci i/lub absolwenci do 26 roku życia. Są to osoby przyjmowane na podstawie aplikacji, interesujące się tematyką HR, a przede wszystkim trenerstwem  i coachingiem, posiadające doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.

Zainteresowanie projektem w czterech poprzednich edycjach, zarówno ze strony  sponsorów, trenerów jak i uczestników było bardzo duże. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że właściwe zarządzanie kapitałem ludzkim jest podstawą dobrego funkcjonowania każdej organizacji. Pragnęliśmy zapewnić wysoki poziom naszych warsztatów dlatego też współpracowaliśmy z takimi firmami jak: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Personel  i Zarządzanie, Hotel Przepióreczka, Telekomunikacja Polska S.A.,  WSK „PZL- Świdnik” S.A., Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, Zakłady Azotowe Puławy S.A, Żagiel S.A. Patronat nad naszym projektem objęło: TVP Lublin, Radio Lublin, portal Eurostudent.pl, Portal Rynku Pracy HRK.pl. Patronat honorowy nad poprzednimi edycjami projektu objęli: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Urząd Miasta Lublin.

  • PROJEKT OBEJMUJE
  1. Fakultatywna wycieczka „Kreatywne miasto – kreatywny Lublin”
  2. Panel dyskusyjny Coach <-> trener – gdzie przebiega granica?
  3. Szkolenia:

a). Trener w pigułce

b). Wariacje (z) głosem

c). Life coaching

d). Trenerstwo i Coaching – własna działalność gospodarcza

 

  • OPIS ORGANIZACJI

AEGEE powstało w Paryżu w 1985r. jako platforma dyskusji miedzy młodymi Europejczykami na temat przyszłości Europy, dająca zarazem możliwość prezentacji ich poglądów przedstawicielom Wspólnoty Europejskiej oraz rządów krajowych. W 1986 opracowano specyficzna strukturę organizacji – nie zawierającą szczebla krajowego. Oddziały lokalne powstawały w kolejnych miastach akademickich Europy.

AEGEE-Lublin jest jednym z polskich oddziałów Europejskiego Forum Studentów, organizacji skupiającej ponad 15 000 członków w 44 krajach Europy. Celem AEGEE jest realizacja projektów, które promują aktywną postawę obywatelską oraz sprzyjają budowaniu europejskiej platformy współpracy pomiędzy młodymi ludźmi z całej Europy. AEGEE jest wspierane przez Komisję Europejską. Posiada status doradcy Rady Europy i Organizacji Narodów Zjednoczonych w zakresie edukacji i programów nauczania. AEGEE jest członkiem Europejskiego Forum Młodych i kooperuje z UNESCO i OBWE.

Działalność AEGEE została objęta patronatami honorowymi przez wielu znanych i zasłużonych dla budowy pokoju i demokracji na naszym kontynencie ludzi. Wśród nich znajdują się m.in. Jacques Santer, Rita Sussmuth, Vaclav Havel, Bronislaw Geremek, Arpad Goncz, Michaił Gorbaczow.

AEGEE-Lublin powstało w 1993 roku i od tego czasu zrealizowało wiele projektów na szczeblu lokalnym i europejskim. Obecnie lubelski oddział AEGEE liczy ponad 130 członków, przedstawicieli różnych kierunków studiów i uczelni. Poprzez aktywną postawę swoich przedstawicieli AEGEE-Lublin odgrywa bardzo istotną rolę w życiu środowiska akademickiego naszego miasta.