Niedziela, 21 kwietnia 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Bezpłatne warsztaty z Assessment Centre dla studentów SGH już 14 listopada - zapisy trwają!

Bezpłatne warsztaty z Assessment Centre dla studentów SGH już 14 listopada - zapisy trwają!

Warsztaty te stanowią mini sesję Assessment Centre. Uczestnicy w trakcie warsztatu będą mieli okazję przeanalizować każde zadanie zarówno z perspektywy uczestnika, jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora. To doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty te stanowią mini sesję Assessment Centre. W trakcie jej trwania uczestnicy  zapoznają się z teoretycznymi założeniami tej formy selekcji; dowiedzą się czym są modele kompetycyjne i jak je się tworzy; wezmą udział w kilku przykładowych zadaniach (zarówno indywidualnych jak i grupowych) z którymi można spotkać się podczas sesji Assessment Centre.

Uczestnicy w trakcie warsztatu będą mieli okazję przeanalizować każde  zadanie zarówno z perspektywy uczestnika jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora. Warsztaty te to doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty są nie tylko pigułką wiedzy na temat sesji Assessment Centre , ale to przed wszystkim  doskonały sposób na oswojenie się z tą nowoczesną i coraz częstszą formą rekrutacji.

Warsztaty odbędą się 14 listopada 2012 r. w godz. 13.30-16.30 w sali 151 w budynku głównym. Serdecznie zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ!