Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Bezpłatne warsztaty edukacyjne "Przygotowanie dobrego biznesplanu" oraz "Skuteczne aplikowanie o pracę: CV, list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna"

Bezpłatne warsztaty edukacyjne "Przygotowanie dobrego biznesplanu" oraz "Skuteczne aplikowanie o pracę: CV, list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna"

Warsztaty skierowane są do osób bezrobotnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, którzy realizują lub chcą aplikować o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej, a także dla wszystkich pragnących podnosić swoje kompetencje z zakresu przedsiębiorczości oraz poruszania się na rynku pracy.

Przygotowanie dobrego biznesplanu

03.03.2016r. w godzinach: 16.30 – 19.45 lub

04.03.2016r. w godzinach: 9.30 – 12.45

Skuteczne aplikowanie o pracę: CV, list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna 07.03.2016r. w godzinach: 16.30 – 19.45 lub

08.03.2016r. w godzinach: 9.30 – 12.45

Miejsce:  Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, sala konferencyjna

Program dostępny jest na stronie  www.europedirect.um.warszawa.pl

Zgłoszenia (imię, nazwisko, organizacja/firma, wybrany temat oraz termin) należy przesyłać na adres: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

 

Warsztaty skierowane są do osób bezrobotnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, którzy realizują lub chcą aplikować o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej, a także dla wszystkich pragnących podnosić swoje kompetencje z zakresu przedsiębiorczości oraz poruszania się na rynku pracy. Podczas szkolenia, uczestnicy będą mieli okazję m.in. poznać metodologię tworzenia biznesplanu, sprawdzić swoje predyspozycje z zakresu przedsiębiorczości, jak również wziąć udział w indywidualnych ćwiczeniach
i symulacjach, poświęconych procesowi rekrutacyjnemu. 

 

Szkolenia będą składać się z części teoretycznej oraz praktycznej, prowadzonej przy wykorzystaniu możliwie angażujących i symulacyjnych metod. Poprzez ćwiczenia i aktywny udział, słuchacze nie tylko zyskają szansę na nabycie nowych umiejętności, ale przede wszystkim nauczyć się, jak efektywnie je wykorzystywać w indywidualnych ścieżkach kariery. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się wykorzystywać  konkretne narzędzia, które będą mogli omówić z trenerem, tak by w przyszłości użyć ich do zmiany swoich nawyków.

 

Liczba miejsc jest ograniczona – każdy z warsztatów przewidziany jest dla 20 osób. Zapisy będą prowadzone na podstawie kolejności zgłoszeń.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

facebook.com/EuropeDirectWarszawa