Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Bezpłatne szkolenie dla studentów - e-biznes i marketing efektywnościowy

Bezpłatne szkolenie dla studentów - e-biznes i marketing efektywnościowy

Chcesz poznać tajniki efektywnego e-biznesu? Dowiedzieć się więcej o marketingu internetowym, w którym najistotniejsza jest jakość działań? Chcesz pracować z nami? Zarabiaj i zdobywaj doświadczenie w marketingu już podczas studiów!

Serdecznie zapraszamy na darmowe szkolenie z e-biznesu i marketingu efektywnościowego, prowadzone przez specjalistów z firmy Comperia S.A.!
Na spotkaniu dowiecie się między innymi, czym jest e-biznes i marketing efektywnościowy, poznacie sposoby optymalizacji działań marketingowych w internecie oraz tajniki e-biznesu dla studentów. Spotkanie zakończymy dyskusją, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
Każdy uczestnik otrzyma po szkoleniu dodatkowe materiały szkoleniowe dotyczące marketingu efektywnościowego i e-biznesu.

Szkolenie odbędzie się 12 listopada (wtorek), w budynku dawnego BUW na Kampusie Centralnym UW, w sali nr. 107, w godz. 15:00-16:30 (nr 10 na mapie).

Zobacz wydarzenie na FB

 

Serdecznie zapraszamy!