Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2015 "Współpraca podstawą społecznej odpowiedzialności biznesu"

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2015 "Współpraca podstawą społecznej odpowiedzialności biznesu"

W ostatnich dniach maja studenci zainteresowani koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu będą mogli wziąć udział w ogólnopolskiej konferencji Akademia Odpowiedzialnego Biznesu. Tematem przewodnim tegorocznej, 10 już edycji wydarzenia, będzie “współpraca”.

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu jak co roku zgromadzi studentów z całej Polski, którzy przez dwa dni wydarzenia - 29 i 30 maja - będą mogli zdobywać wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR - corporate social responsibility). Akademia to miejsce spotkania ekspertów: praktyków i teoretyków. Pozwala to uczestnikom nie tylko zdobyć wiedzę, ale również nawiązać interesujące znajomości z prelegentami, innymi studentami.
Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2015 ukaże wielowymiarowość współpracy w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu. Umożliwi to 9 warsztatów prowadzonych przez osoby pracujące w przedsiębiorstwach wdrażających zasady CSR, organizacjach pozarządowych promujących ideę społecznej odpowiedzialności biznesu/zrównoważonego rozwoju oraz uczelniach. Warsztaty odbędą się w 3 blokach tematycznych:

  • I blok - indywidualne cechy potrzebne do współpracy
  • II blok - aspekty współpracy w zespołach
  • III blok - współpraca na zewnątrz organizacji

Dodatkowo na uczestników konferencji czeka gra integracyjno-edukacyjna, spotkanie ze start-upowcami oraz wykład gościa specjalnego: Jacka Walkiewicza, psychologa, który od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych.
FORMULARZ REJESTRACYJNY WYDARZENIA: TUTAJ – rejestracja trwa do 20 maja!
Termin: 29 i 30 maja 2015
Miejsce: Miasteczko Orange, Al. Jerozolimskie 160, Warszawa
Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wyżywienie. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu oraz noclegu.
Poznaj trenerów i trenerki: TUTAJ
Dowiedz się więcej: TUTAJ
Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.