Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2010 Kontrowersje i Innowacje w CSR 15 – 16 maja Warszawa

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2010 Kontrowersje i Innowacje w CSR 15 – 16 maja Warszawa

Jeśli interesujesz się CSR-em i chcesz się dowiedzieć jak wygląda odpowiedzialny biznes w praktyce weź udział w wyjątkowej konferencji dla studentów.

 

lob

Temat tegorocznej Akademii brzmi: Kontrowersje i Innowacje w CSR. W trakcie dwóch dni spotkań, warsztatów i dyskusji uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o Firmach wprowadzających innowacje w obszarze CSR oraz obalić mity związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. 

Zgłoszenia przyjmowane będą od 12 kwietnia 2010r. wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu: www.lob.org.pl

Więcej informacji na temat Akademii oraz zgłoszeń na stronie: http://www.lob.org.pl/kategoria-490.htm

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu to dwudniowa ogólnopolska konferencja skierowana do studentów poświęcona koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Akademia jest spotkaniem firm ze studentami zainteresowanymi tematyką odpowiedzialnego biznesu, dającym możliwość bezpośredniego dialogu i wzajemnej inspiracji, kierowana jest do osób, posiadających przynajmniej podstawową wiedzę dotyczącą tego zagadnienia. W tym roku odbędzie się piąta już edycja wydarzenia.

Aob