Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Akademia IMPAQ - cykl warsztatów poświęconych językowi Java z dodatkiem JavaScript

Akademia IMPAQ - cykl warsztatów poświęconych językowi Java z dodatkiem JavaScript

26 października Akademia IMPAQ zaprasza na warsztaty „Domain-Driven Design”.

Dzięki Akademii IMPAQ masz możliwość poszerzenia wiedzy akademickiej poprzez aktywny udział w powstawaniu/tworzeniu aplikacji od początku do końca.

Mentorami w programie są osoby, które również zaczynały na studiach, a dzisiaj są cenionymi programistami, którzy doskonalili swoje talenty przez wiele lat. Dzisiaj chcą podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać jak tworzyć program sprytniej i znacznie szybciej.

„Domain-Driven Design”
Codziennością programisty jest projekcja świata rzeczywistego w przestrzeni obiektowej, funkcyjnej czy strukturalnej. Jest to niezwykle istotny etap wytwarzania oprogramowania, który niejednokrotnie wypierany jest przez rozwiązywanie problemów technologicznych. Dowiesz się dlaczego tak istotne jest zgłębi(e/a)nie fizyki rozwiązywanego zagadnienia oraz w jaki sposób dojść do właściwego modelu.
 
Kiedy: 26 października
Prowadzący: Piotr Łochowski
Gdzie: Wołoska 22, Siedziba IMPAQ Sp. z o.o.
Zgłoszenia przesyłajcie na adres e-mail: akademia@impaqgroup.com, wpisując w treści imię i nazwisko, numer telefonu, uczelnię, rok i kierunek studiów, tytuł warsztatów.

Więcej informacji: http://kariera.impaqgroup.com/warsztaty/