Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Akademia HR "List motywacyjny – czemu służy i jak go dobrze przygotować "

Akademia HR "List motywacyjny – czemu służy i jak go dobrze przygotować "

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na piąte spotkanie z cyklu Akademia HR, pt: "List motywacyjny – czemu służy i jak go dobrze przygotować ".

Wykład poprowadzi Pani Ewa Tomczak, Senior Consultant i Managing Partner w firmie Diversa Talentor.  Otrzymamy odpowiedź na pytania: Po co przygotowujemy list motywacyjny? Czego list motywacyjny nie powinien zawierać? Jakie są często spotykane błędy? Jak się wyróżnić?

Wykład odbędzie się dnia 15 maja 2013 roku, w siedzibie Wydziału Psychologii UW (ul. Stawki 5/7) w sali 408 o godzinie 17.45 Jednocześnie informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Akademia HR” to cykl spotkań, organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego, dedykowanych studentom zainteresowanym tematyką Human Resources. Warsztaty prowadzone są przez specjalistów z branży HR. Dla osób uczestniczących w co najmniej 60% spotkań, istnieje możliwość uzyskania certyfikatu. Zapraszamy do wzięcia udziału w całym cyklu spotkań!

Masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę na Facebooku:
http://www.facebook.com/akademiahr

Serdecznie Was zapraszamy!
Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy
Wydziału Psychologii
Uniwersytetu Warszawskiego