Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / 26 marca PKPP Lewiatam - Seminarium dla pomysłodawców/przedsiębiorców

26 marca PKPP Lewiatam - Seminarium dla pomysłodawców/przedsiębiorców

Sieć aniołów biznesu Lewiatan Business Angels zaprasza pomysłodawców oraz przedsiębiorców na seminarium informacyjne, które odbędzie się 26 marca br. w siedzibie PKPP Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie.

 

biznesuaCelem spotkania jest przybliżenie zagadnień związanych z współpraca z aniołami biznesu, ze szczególnym naciskiem na tematykę ochrony własności intelektualnej, zagadnień prawnych dotyczących transferu i komercjalizacji technologii oraz wyceny dóbr niematerialnych.

Spotkanie będzie trwało od godziny 10.00 do 16.15, poprowadzą je eksperci współpracujący z LBA – Mariusz Grzesiczak, Szymon Kurzyca, Rafał Stroiński oraz Iwona Szołno.  Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres zgloszenia@lba.pl do 23.03.2012 do g. 15:00. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz datę i miejsce seminarium, w tytule maila umieszczając datę i miejsce seminarium.

Zapraszamy!

PKPP Lewiatan, Lewiatan Business Angels