Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / 11-13.04.2011 - Project Management Days 2011 - Konferencja dla studentów zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat Zarządzania Projektami.

11-13.04.2011 - Project Management Days 2011 - Konferencja dla studentów zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat Zarządzania Projektami.

Jakie wyzwania stawia zarządzanie projektem? Jak pomyślnie zrealizować projekt? Co sprawia, że wiele światowych firm zwiększa zapotrzebowanie na Project Managerów? Czy jesteś w stanie sprostać wymaganiom rynku w ramach Project Managementu?

pmdaysJuż po raz VI pomagamy Ci znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania związane z niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną wiedzy, jaką jest Zarządzanie Projektami. Konferencja Project Management Days to obecnie jedno z największych w Polsce studenckich wydarzeń tego typu. Wykłady i warsztaty poprowadzą najlepsi teoretycy i praktycy związani z Zarządzaniem Projektami z Polski i zagranicy. 

Ideą konferencji jest szerzenie wiedzy na temat Zarządzania Projektami. Organizowana jest przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami, przy Katedrze Zarządzania Projektami i odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Szósta edycja studenckiej konferencji Project Management Days poświęcona tematyce Zarządzania Projektami. Podczas cyklu 24 warsztatów i wykładów, prowadzonych przez najlepszych wykładowców i praktyków uczestnicy będą mieli szansę zgłębiać zagadnienia związane z rolą Zarządzani Projektami w organizacji, umiejętnościami miękkimi - soft skills, podstawami ZP oraz sektorowym Zarządzaniem Projektami.  Na osoby biorące udział 
w wydarzeniu czeka również elegancki bankiet i impreza w jednym z warszawskich klubów.

Project Management Days 2011 to:

  • 3 pełne wrażeń i niezapomniane dni
  • 24 warsztaty i wykłady 
  • Najlepsi teoretycy i praktycy z całej Polski
  • Szansa na nawiązanie nowych kontaktów, nie tylko towarzyskich.

Zapraszamy do polubienia  naszej konferencji na:

http://www.facebook.com/pages/Project-Management-Days/106830259393511

Szczegółowy harmonogram szkoleń, a także inne informacje na temat Project Management Days 2011 na naszej stronie internetowej:http://www.pmdays.pl

 

Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc ograniczona!!!!!