Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / 10th International Strategy Workshop, 26-29.XI.2014r., Amsterdam

10th International Strategy Workshop, 26-29.XI.2014r., Amsterdam

Interesuje cię doradztwo strategiczne? Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy doradcy strategicznego? International Strategy Workshop jest właśnie dla Ciebie!

Już po raz 10 najlepsi studenci z wiodących uczelni oraz konsultanci OC&C z całego świata spotkają się na 4-dniowych warsztatach, aby wspólnie wziąć udział w case study polegającym na  rozwiązywaniu problemów jednego z naszych klientów. Tym razem miejscem naszego spotkania będzie Amsterdam. 

Podczas warsztatów masz okazję pracować nad projektami strategicznymi oraz wziąć udział w szkoleniu na temat najważniejszych zagadnień z dziedziny konsultingu strategicznego.  Czeka cię też świetna zabawa w gronie studentów i pracowników OC&C z Brazylii, Holandii, Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii.

Jesteś studentem, masz nieprzeciętne osiągnięcia i wysokie umiejętności analityczne. Myślisz o karierze w konsultingu - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim oraz wykaz ocen w języku polskim na adres: recruitment@occstrategy.pl

Więcej informacji na:

http://www.occstrategy.com/weknowyoucan